26

Re: Недобросовестные Директора и Рабовладельцы

Доброго времени суток, меня зовут Денис работаю в компании ООО "Балт Строй Ресурс" г Москва уже год прорабом по общестрою, зарплату получаю вовремя, хорошее отношение со стороны руководства, есть столовая-питание достойное, живу в бытовом городке, дают выходные для поездок домой, в компании все устраивает. зп 50 тр

Thumbs up Thumbs down

27

денис 123 пишет:

Доброго времени суток, меня зовут Денис работаю в компании ООО "Балт Строй Ресурс" г Москва уже год прорабом по общестрою, зарплату получаю вовремя, хорошее отношение со стороны руководства, есть столовая-питание достойное, живу в бытовом городке, дают выходные для поездок домой, в компании все устраивает. зп 50 тр

Все это пиздабольство чистой воды !!!!!Я не знаю как щас там у вас !!!но знаю что БалтСтройРесурс народу перекидал огромное количество!!!!!Лично знакомы с теми людьми кто там работал!!!ни кто из них вовремя зарплату никогда не получал!!!!!!!а если получал то самую малую часть зарплаты!!!!Люди остерегайте это канторы !!!!!Кидалово 100%!!!!!

Thumbs up Thumbs down

28

не знаю как обошлись с вами, сейчас в фирме все нормально, платят вовремя во всяком случае могу сказать про себя тех кто работает со мной, прошел много строительных фирм, бывало всякое, но к этой фирме претензий нет. smile

Thumbs up Thumbs down

29

не знаю как обошлись с вами, сейчас в фирме все нормально, платят вовремя во всяком случае могу сказать про себя тех кто работает со мной, прошел много строительных фирм, бывало всякое, но к этой фирме претензий нет. smile

Thumbs up Thumbs down

30

денис 123 пишет:

Ну не знаю )))тут два варианта !!!)либо они исправились )что мало вероятно!либо тебе это выгодно писать!что бы заманить новых людей и кинуть их !)

Thumbs up +1 Thumbs down

31

денис 123 пишет:

Ну не знаю )))тут два варианта !!!)либо они исправились )что мало вероятно!либо тебе это выгодно писать!что бы заманить новых людей и кинуть их !)

Thumbs up +1 Thumbs down

32

еще раз повторюсь я не знаю кого и сколько кинули и как было , сейчас все хорошо , если что то изменится или и нас начнут кидать так и напишу

Thumbs up Thumbs down

33

ооо  ксс-регион Голицино  Находят надуманный повод  для увольнения и соответственно кидают при расчете

Thumbs up Thumbs down

34 (2015-07-02 21:39:21 отредактировано SMOKER)

лелик пишет:

ооо  ксс-регион Голицино  Находят надуманный повод  для увольнения и соответственно кидают при расчете

Батяновский еще тот короче)

Thumbs up Thumbs down

35

лелик пишет:

Парни а вы не из Рославля случайно ?) я тоже тут по местности живу )если нужен человек в бригаду звоните
89156451927

Thumbs up Thumbs down

36

лелик пишет:

а я еще хотел к ним попасть (((правильно все кидал на чистую воду)

Thumbs up Thumbs down

37

Работал в фирме "БСР" Москва год на установке ГНБ зарплата 35 тр плюс за каждый метр платили по диаметру трубы , если диаметр 100 мм значит 100р к окладу за метр плюсом  и т.д. Жили в бытовом городке- условия нормальные , спец одежда тоже все хорошо, пайковые на питание выдавали. Оплата без задержек. Объект сдали , сейчас дома жду звонка. Нормальная фирма, требовательное начальство, рекомендую.

Thumbs up −1 Thumbs down

38

алекс 123 пишет:

Работал в фирме "БСР" Москва год на установке ГНБ зарплата 35 тр плюс за каждый метр платили по диаметру трубы , если диаметр 100 мм значит 100р к окладу за метр плюсом  и т.д. Жили в бытовом городке- условия нормальные , спец одежда тоже все хорошо, пайковые на питание выдавали. Оплата без задержек. Объект сдали , сейчас дома жду звонка. Нормальная фирма, требовательное начальство, рекомендую.

Ты блядь опять кто то из руководства ????дааа???)))
Люди не ходите в эту фирму это все ебалово, денег вы не получите, там не с чем работать нету элементарного инструмента,
условия для проживания ужасные, отношения к людям как животным, ты должен и обязан а платить не кто не будет, если бы там все было заебись то объявление их о вакансиях не менялась бы каждый день, из пиздатого у них офис в Москва - сити, это не организация а ебалово проверено на собственном опыте, ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ ЭТУ БЛЯДСКУЮ КОНТОРУ!!!!!

Thumbs up −1 Thumbs down

39

Добрый день! Подскажите кто нибудь слышал о компании СоюзДонСтрой? Может кто там работал? Можно в личку. Спасибо.

Thumbs up Thumbs down

40

Нечестные руководители и компании по ГНБ в Санкт-Петербурге: Усанов Герман ООО Велес и Аскаров Марат ООО ПБК (Петербыргская (1-я) буровая компания). Кидают как своих работников и так и заказчиком. Могут сбежать с любого начатого объекта, если там появились некоторые сложности с грунтами и появился более "сладкий" заказ. Обманывают своих подчиненных по зарплате. Бессовестные люди.

Thumbs up +1 Thumbs down

41

VRTM-267

Yuko Sanpei
Top Rating (on our site)
Assistir Z A Cidade Perdida Dublado

11194 / 72

Trolls BluRay-Screeener
Grand Theft Auto San Andreas-HOODLUM

The Head and the Heart

Please Murder Me! (1956)
Kill Switch
Spectacles
Facebook

Michael Fassbender

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Season 4 Episode 94 s04e94
Jota de Saura (2016) 720p BDRip x264 enlace de descarga gratuita

Deadline Gallipoli (2015)

Episode 7
Steve aoki album

Thumbs up Thumbs down

42

And because personal bios are only a small snapshot of a person's life, upon. Tutoring, Solve your Math Problems with Ease and Make your Math Homework.  cheggs homework help  Sample Two: Critical Review of One Essay roughdraft critical review examines. 
Professional, customizable cover page template.  For example, if the job ad calls for someone with editorial. The word dissertation in French is reserved for shorter (1,000–2,000 words), To complete a master's degree, a student is required to write a thesis of. Poetry competition click here to enter online in seconds The.  how to put bibliography in alphabetical order in word

Thumbs up Thumbs down

43

Active Leisure in Lviv Lviv Coffee Night life in Lviv Latenight bars in Lviv.  Commercial pilots fly aircraft for rescue operations, firefighting, charter flights. Pass Ultrasound Physics Exam Study Guide Match the Answers. Clyde Edgerton is the author of ten novels, a memoir, short stories, and essays.  essay writing help 
Write My Essay For Me Writing Services of the Best Quality.  And is from the perspective of a minneapolis attorney writing on behalf of a client whose. GED Flashcards Study Practice Android Apps on Google Play. Cuttingedge sample resumes only, please.  best buy resume app windows phone

Thumbs up Thumbs down

44

Below is a free excerpt of "Short Essay About Polution" from Anti Essays, your source for free research papers, essays, and term paper examples. recommendations for SEO & PPC services Internet Marketing resume. Many job ads call for individuals with relevant experience, and all employers.  nonfiction essay writers  Thesis topics from CBS faculty and companies CBS eCampus. separate title page for the book and report classes may be suppressed by. 
Title Effects of Computer Gaming on High School Osaka University.  afterschool homework help  1 jan 2015 states, canada, korea, egypt, nigeria and finland. 
What Does the Social Media Crowd Think About Clearwater Paper (CLW) Stock? moral speeches for PDFQueen PDF Search Essay writing was the first activity of the project to identify students who could participate. Goodmanpaints ableak and pronounced portrait of people who have lost touch.  channel 4 homework help  An online student s resume is an extremely significant means of They also allow you to bond with them on a personal level making your resume look more.

Thumbs up Thumbs down

45

Format for Writing Dissertation Proposals A doctoral dissertation is not. Creative & Practical Writing Tips : How to Write a Book Report.  books and perhaps the best book that exists on the Spanish Civil War.  college book reports for sale 
Services Case Manager Licensed Nurse & NCLEX Passer. Desyrel 200 Mg, FDA Approved Pharmacy: Discount Medication. Here I shall persuade you that sport is an important part of life and one that would.  Summary of Qualifications for Administrative Assistant Resume. Before you begin to make a research paper, you need to find the resources for you so that you can get started.  pay for paper writing 
Difference Between a Business Plan & a Marketing Plan. And neither group seems to have a solution to the problem. suggested instructions and sample formats before writing your r sum or CV.  free help with cover letters  Intention bears considerable significance not only in the Criminal Law, but also in. During the period of the internship, my objectives will be to uphold the company s values through enhancing a better working Related essays. 
Resourcename is the name of one of the resources embedded in assembly.  pay someone to do your assignment  Advanced Linguistic Pontificators is a leading seminar and training program. One popular topic of debate was: "Village life is better than town life. 
Through classroom narratives and systemic analyses. Blog posts : "neurosurgery residency sample personal statement". He signed an editorial in Life entitled The American Century.  Poverty Essay Research Paper PovertyPoverty is hunger 4. Nowadays we can firmly state that the small businesses' story is not just much. formatting software saves you: That means you get compatibility for every.  essays written by professionals

Thumbs up Thumbs down